Yaşam

6 yaşındaki kızın Aleyna Tilki üzerinden nikah masasına oturmasını savunan kişi ünlü şarkıcıyı çıldırttı: Hepiniz potansiyel suçlusunuz

İsmailağa Cemaati’ne bağlı Hiranur Vakfı’nın kurucusu Yusuf Ziya Gümüşel’in 6 yaşındaki kızı HKG ile evlendiği ve HKG’nin evli olduğu kişi tarafından cinsel istismara uğradığı iddiası Türkiye’de infial yarattı. Sosyal medyada gündemden düşmeyen konu hakkında çok sayıda vatandaş da görüşlerini dile getirdi.

ALEYNA FOX’U ÇILDIRAN PAYLAŞIM

Eğer paylaşılan Aleyna Tilki Onu çok kızdırdı. Söz konusu paylaşımda, “15 yaşındaki Aleyna Tilki, yarı çıplak sarhoşluğu sofrasına meze olunca sanattır. 18 yaşındaki hafız evlenip başlayınca çocuktur.” Bir aile.”

“HEPİNİZ MÜSLÜMAN MİSAFİRLERSİNİZ”

Fox, “15 yaşındaki bana meze diyebilecek kadar vicdansızsın ve o kadar eğitimsizsin ki her sakallı masum… O yavrunun ne olduğu ortada. Konuyu nasıl saptırmaya çalışıyorsun?” başka bir çocukluk hikayesi ile mi? Hepiniz potansiyel suçlusunuz. Hepinizi dava edeceğim.”

“SANIKLAR AĞIR CEZAYI VERMELİ”

Ünlü müzisyen sözlerine devam ederek, “6 yaşındaki çocuğa tecavüzü savunmanın dinle, siyasetle, hatta eğitimsizlikle alakası yoktur! savunmak da en ağır cezayı almalı!” sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu