Haber

Güzel Ama Euro! Ezgi Mola ve Eşi Barselona’nın Orta Çağ Sokaklarında Ev Aldı

Mayıs ayında dünya evine giren Ezgi Mola ve Mustafa Aksakallı, bebeklerini kucağına almak için gün sayıyor. Doğal olarak gündemde bunlarla ilgili bir tartışma da var. İddialara göre çiftin İspanya’da ev satın aldığı söyleniyor. Evin fiyatına gelince… Detaylar içerikte!

Ezgi Mola, Türk televizyon ve sinemasının son döneminde oyunculuğuyla herkesin beğendiği bir isim. Rol aldığı her yapımdaki muhteşem performansıyla bizi adeta ekranlara yapıştırıyor.

Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye, Organize İşler Sazan Sarmalı’da Lerzan, Erşan Kuneri’nin Alev Alev… Oynadığı her farklı rolle tartışmasız harika bir oyuncu.

Elbette özel hayatıyla da magazin dünyamızın en çok konuşulan ismi. Hatırlarsanız geçtiğimiz mayıs ayında müdür Mustafa Aksakallı ile evlenmişti.

Üstelik çift şu sıralar ilk bebeklerini karşılamak için gün sayıyor.

Geçtiğimiz günlerde çiftin özel hayatıyla ilgili bir iddia ortaya atılmıştı. Ezgi Mola ve Mustafa Aksakallı çiftinin Barselona’dan ev aldığı haberi gündeme geldi.

İddiaya göre çift, Barselona’nın El Born semtinde geçmişi 13. yüzyıla kadar uzanan bir ev satın aldı.

Barselona, ​​​​İspanya’nın en tarihi ve kültürel şehirlerinden biri olarak biliniyor. Özellikle çiftin yaşadığı El Born bölgesi orta çağ mimarisiyle inşa edilmiş sokaklara sahip.

…ve sıkı durun, burada konut fiyatlarının 700 bin eurodan başlayacağı söyleniyor.

İspanya hükümetinin ülkede en az 500 bin avro değerinde ev satın alan yabancılara oturma izni ve AB ülkelerinde serbest dolaşım hakkı tanıdığı göz önüne alındığında bu gerçekten harika bir haber değil mi?

Ne diyelim, “Altın Vize”lerinde başarılar…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu